loader
0903 264 901

Starostlivosť o vlasy

Každá z Vás je iná a každá z Vás je jedinečná... presne tak pristupujeme u nás v Bashi k Vám a Vašim vlasom. Ste pre nás jeden celok a pri starostlivosti preto zohľadňujeme všetky Vaše požiadavky a štýl, no v neposlednom rade aj osobitosť a typovosť. To, čo je trendom vo svete, nemusí byť ešte trendom pre každého a preto výsledný efekt a celkový dojem účesu je prispôsobený Vašim vlasom a presne tomu, čo je ideálne práve pre Vás.  

ÚPRAVA & STRIH & STYLING

Našim vlasom by sme mali v dnešnom rýchlom svete dopriať starostlivosť akú si zaslúžia. Nie nadarmo sa vraví „vlasy, koruna krásy“. Kvalitu a zdravie Vašich vlasov docielite odbornou starostlivosťou práve u nás v Bashi. Základom zdravých vlasov je pravidelná úprava a strih, čím vlasy nielen posilňujeme, ale zachovávame im celkový upravený vzhľad a štýl. Aj preto je potom domáca starostlivosť pre Vás jednoduchšia a ľahšia. Našim cielom je splniť nielen Vaše priania a požiadavky, ale dať Vašim vlasom to najlepšie pre pevnosť, lesk a zdravie.

Cenník +

ÚPRAVA & STRIH & STYLING

FARBENIE & MELÍROVANIE

Celosvetovo uznávaná značka so 100 ročnou tradíciou L‘ORÉAL Professionnel Vám prináša komplexnú škálu profesionálných ošetrení ako aj produktov na kvalitnú domácu starostlivosť. Farby L‘ORÉAL Professionnel Vám svojou kvalitou garantujú dosiahnutie dokonalého, jednoliatého a prirodzeného tónu farby Vašich vlasov. Pre tých najnáročnejších ponúkame farbenie vlasov BIO farbami Artistique. Vďaka bohatým skúsenostiam vieme Vašim vlasom odporučiť tú najlepšiu kombináciu farieb, ošetrení a správnej starostlivosti vhodnej práve tak, aby Vaše vlasy boli žiarivé a zdravé.

Cenník +

FARBENIE & MELÍROVANIE

Výživa & vlasové kúry

Obnovujúce a hĺbkové ošetrenia pre posilnenie vlasov Vám ponúkame nielen pre dlhodobú výživu a regeneráciu, ale aj ako prevenciu a ochranu Vašich vlasov počas farbenia a zároveň pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi. Tieto ošetrenia a vlasové kúry dlhodobo spevnia, posilnia a zlepšia celkový stav Vašich vlasov. Zregenerované vlasy opäť nadobudnú stratenú silu a vitalitu.

 

Cenník +

Výživa & vlasové kúry

ÚČESY, ÚČESY, ACH... TIE ÚČESY:)

Zažiarit na plese alebo večierku dnes nie je jednoduché. Hoci nám najnovšie módne trendy určujú smer a štýl, každá z nás by mala ostať jedinečná. U nás v Bashi podporujeme Vašu prirodzenosť a zvýrazňujeme Vašu osobnosť.

Pre nás je dôležite, aby ste sa v „krásnej novej koži“ cítili absolútne prirodzene, ale hlavne, aby ste ostali sami sebou.

Cenník +

ÚČESY, ÚČESY, ACH... TIE ÚČESY:)

Predlžovanie & zahusťovanie vlasov

My ženy túžime po krásnych dlhých a hustých vlasoch, no nie všetky sme ich dostali do vienka. U nás si môžete vybrať z viacerých metód predlžovaina vlasov, či už keratínovou metódou alebo metódou pásky. Jedna z najšetrnejších metód s ultra rýchlou aplikáciou je v súčasnosti metóda predlžovania páskou. Ultra tenká, laserom alebo ručne vpichovaná páska, nielenže šetrí Vaše vlasy, ale šetrí aj Váš čas. Už po jednej hodine odchádzate zo salónu s dokonalo hustou „hrivou“.

Cenník +

Predlžovanie & zahusťovanie vlasov