loader
0903 264 901

Starostlivosť o vizáž

Vieme ako Vaša pleť môže vyzerať počas celého dňa. Správny výber dekoratívnej kozmetiky je po zdravej pleti ďalšou zárukou jej dokonalého vzhľadu.

Ak si netrúfate nalíčiť sa sama, sme tu pre Vás každý deň a na každú príležitosť. Poradíme a dáme Vám všetko dôležité, aby ste sa cítili dokonalo - či už v obyčajný deň, významný večer alebo v deň Vašej vysnívanej svadby, plesu, či inej výnimočnej udalosti.

LÍČENIE & VIZÁŽ S ALCINOU

Pretože dnešné trendy spájajú viac štýlov a techník líčenia, je dôležité ostať stále sama sebou, nech sa trendy menia akokoľvek. Každá z nás je jedinečná osobnosť a zaslúži si individuálny prístup nielen pri diagnostike typu pleti ale aj určení farebnej škály. Farba vlasov, pokožky, očí a Váš celkový vzhľad určujú vašu typovosť. Podporte svoju jedinečnosť v starostlivosti o pleť s nemeckou dekoratívnou kozmetikou ALCINA, ktorá je tu pre Vás viac ako jedno celé storočie.

PONUKA OŠETRENÍ

LÍČENIE & VIZÁŽ S ALCINOU

ŠKOLA LÍČENIA & INDIVIDUAL BEAUTY DAY

Nie každá z nás má ten správny cit a oko na to, čo sa komu hodí a čo naopak nie. Chcete aj Vy vyzerať každý deň upravene a chcete vedieť “ako na to” rýchlo a ľahko? Aký postup, či odtieň farieb zvoliť na deň a aký na večer? Chcete vedieť ako a prečo? Ak áno, tak potom ste u nás v Bashi správne. Ušetrite si ráno čas a stres, či výsledok bude naozaj taký, po akom túžite.

My vieme “ako na to” a s nami to budete vedieť už aj Vy!

Všetky postupy, tipy, triky a kombinácie čakajú na Vás, vrátane typového a farebného poradenstva s dekoratívnou kozmetikou MAKE-UP STUDIO.

PONUKA OŠETRENÍ

ŠKOLA LÍČENIA & INDIVIDUAL BEAUTY DAY

PERMANENTNÝ MAKE-UP

Ste unavená z Vášho obočia, ktorý nemá pekný tvar a žiadne chĺpky? Alebo Vaše pery úplne stratili tvar a farbu? Máme pre Vás riešenie, ktoré Vás zbaví rozmazaných líčidiel a dlhého ranného líčenia.

V Bashi spájame prirodzenosť, najnovšie techniky a metódy s našimi 12 ročnými odbornými skúsenosťami. Kvalitné farby, najnovšie stroje a presná ruka s individuálnym prístupom Vám zabezpečia špičkový výsledok a prinesú Vám každodennú spokojnosť a pohodu. Koniec trápenia pre dokonalý make-up čaká na Vás tu v Bashi.

PONUKA OŠETRENÍ

PERMANENTNÝ MAKE-UP

3D PREDLŽOVANIE RIAS

Dnes si už máloktorá z nás vie predstaviť svoje oči bez výrazných rias. 3D riasy nám uľahčujú nielen ranné líčenie, ale tiež naše celodenné aktivity, pri ktorých vďaka tomu neustále vyzeráme upravene a fit. U nás v Bashi spájame prirodzenosť so zýraznením dokonalej línie oka, aby ste stále vyzerali upravene a mali od rána postarané o perfektný zovnajšok bez náročného líčenia rias. Každej klientke presne prispôsobujeme tvar, veľkosť, hrúbku a hustotu 3D rias pre maximálne prirodzený a trvanlivý efekt. 3D riasy sú ideálným riešením pre náročné dámy pri častých cestách, v letnom období a na dovolenky.

PONUKA OŠETRENÍ