loader
0903 264 901

Starostlivosť o ruky

Prvý dotyk, prvý kontakt a prvý dojem... nielen pre tento moment vieme aj vaše ruky upraviť tak, aby boli dokonalé, zdravé a krásne. Vďaka inovatívnym metódam dáme Vašim rukám perfektný vzhľad, bez ohľadu na to, či ste mamina, modelka, zamestnaná žena, športovkyňa alebo biznismanka. Zárukou odbornosti je dnes už 17 rokov každodenných skúseností pre Vašu spokojnosť a Bashi je zárukou Vašej spokojnosti.

ORLY manikúra & ošetrenie prírodných nechtov

Jeff Pink prišiel s myšlienkou ako zdokonaliť prírodnú starostlivosť o nechty a tak vznikla jeho značka ORLY. Je zakladateľom a priekopníkom francúzkej manikúry a ponúka vám kvalitnú značku od roku 1975. ORLY má v ponuke viac ako 300 odtieňov lakov bez použitia toluénov, DBP a formaldehydov a komplexnú starostlivosť pre zdravé nechty, pokožku rúk a nôh. Táto celosvetovo uznávana značka neustále inovuje prípravky pre Váš relax a zdravie a pravidelne prináša novinky pre Vašu spokojnosť.

PONUKA OŠETRENÍ

ORLY manikúra & ošetrenie prírodných nechtov

GelFX by ORLY GELLAK OŠETRENIE

ORLY ako líder v starostlivosti o prirodzené nechty vyvinul systém gelových lakov pre dokonalú a trvácnu manikúru, plných vitamínov pod názvom GelFX by ORLY. Vitamíny A, E a provitamín B5 posilňujú, chránia a vyživujú Vaše nechty na rukách aj nohách a zabezpečujú dlhu trvácnosť a ochranu po dobu 2-6 týždňov.

PONUKA OŠETRENÍ

GelFX by ORLY GELLAK OŠETRENIE

IBD gelová modelácia nechtov

IBD je už 40 rokov celosvetovo uznávaná značka pre modeláciu gelových alebo spevnenie prírodných nechtov. Pružné, odolné a kvalitné gely s dlhou životnosťou sa maximálne prispôsobia vašim prirodzeným nechtom a zabezpečia Vám zdravie Vašich nechtov spolu s dlhou trvácnosťou bez poškodenia.

PONUKA OŠETRENÍ

IBD gelová modelácia nechtov

KVALITA & ODBORNOSŤ by BASHI

Ak skutočne túžite po dokonalých a kvalitných nechtoch a chcete viac ako ošetrenie, som tu pre vás:) Už 17 rokov sa denne starám a venujem celej pokožke, rukám a nechtom. Som dvojnásobnou vicemajsterkou SR v Nail Arte, dlhoročnou školiteľkou a odborníčkou, ktorá ma za sebou desiatky odborných školení zo Slovenska, Čiech, Poľska, Ruska a Holandska. Ukončenou umeleckou školou sa na Vás pozerám nielen ako na osobnosť ale aj ako na umelecké dielo. Skúsenosti, ktoré som počas mojej doterajšej práce nadobudla mi pomáhajú vytvárať vlastné smerovanie a to dávam aj do ošetrení, ktore maximálne prispôsobujem Vám, mojim klientom podľa Vašich vlastných potrieb a individuality

PONUKA OŠETRENÍ

 

KVALITA & ODBORNOSŤ by BASHI