loader
0903 264 901

Starostlivosť o pleť

Ak nás príroda neobdarovala krásnou a zdravou pleťou, je na každej z nás ako sa o tú svoju bude starať. Pokožka má užasnú pamäť a vráti nám celú našu venovanú opateru. Pre nás v Bashi je najkrajšie umenie spojiť efektívnu starostlivosť o Vašu pleť spolu s oddychom a príjemným zážitkom. Vďaka individuálnemu poradenstvu a hĺbkovej diagnostike Vašej pokožky získate účinnú starostlivosť podľa typu, stavu a aktuálnych potrieb Vašej pleti. „Zdravá a krásna pleť umocňuje celkový vzhľad a zvýrazňuje osobnosť každej ženy."

DR.WOLF ALCINA Ošetrenia pleti

Už od roku 1905 zakladatel’ a lekárnik Dr. Kurt Wolff  predstavuje cielenú starostlivosť o zdravie a následne aj krásu pleti. Vďaka veľmi úzkej spolupráci vedcov a dermatológov disponuje mimoriadnymi skúsenosťami v odbore farmácie aj kozmetiky. Pri výbere surovín kladie ALCINA dôraz na to, aby boli jednotlivé účinné látky harmonicky zladené a výsledný efekt bol čo najväčší. ALCINA je profesionálna nemecká kozmetika s dlhoročným dermatologickým výskumom a tradíciou dôkladného vzdelávania, čo stojí na začiatku každého prípravku. Za ich kvalitou stoja viaceré nemecké kliniky a univerzity.

“Koža a vlasy sú zdravé a krásne len vtedy, keď sa nachádzajú v rovnováhe. Túto rovnováhu je potrebné udržovať, posilňovať a chrániť pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.”

Dr. Kurt Wolff

Cenník základné ošetrenia +

Cenník intenzívne ošetrenia +

DR.WOLF ALCINA Ošetrenia pleti

INSTITUT ESTHEDERM Ošetrenia pleti

V INSTITUT ESTEDERM dôverujeme Vašej pokožke. Veríme, že má v sebe všetko potrebné na to, aby bola krásna a zdravá a to v každom veku. Vonkajšie prostredie, spôsob života a vplyv času však spôsobujú to, že Vaša pleť možno nefunguje správne a nevyužíva naplno svoj potenciál.

Úlohou starostlivosti INSTITUT ESTHEDERM je prevychovať Vašu pleť, čo znamená naučiť ju správne fungovať. Aby mohla pleť správne fungovať, potrebuje dostatok energie, správnu domácu a profesionálnu starostlivosť. U nás v Bashi naučíme Vašu pleť všetko, čo potrebuje a dáme jej veľa potrebnej starostlivosti a zaslúženého oddychu.

“Nemusíte byť dokonalá, vy už ste dokonalá”

Cenník základné ošetrenia +

Cenník intenzívne ošetrenia +

INSTITUT ESTHEDERM Ošetrenia pleti

DR.DERM® Dermatokozmetické prístrojové ošetrenia pleti

Elektrokozmetické prístroje s odbornou znalosťou dermatológa a prestížnym ocenením Bussiness SUPERBRANDS 2009

Dr. Derm® Vám ponúka neinvazívne a veľmi účinné ošetrenia pleti a dekoltu pomocou elektrokozmetických prístrojov. Dr. Derm® predstavuje najkvalitnejšiu technológiu elektrokozmetických prístrojov pre účinné a hĺbkové ošetrenia. Kombinácia kvalitných ošetrení špecializovaných dermatokozmetikou DERMAHEAL a našimi dlhoročnými odbornými skúsenosťami začne Vašej pleti pomalšie plynúť čas.

Cenník +

DR.DERM® Dermatokozmetické prístrojové ošetrenia pleti

OBOČIE & RIASY & DEPILÁCIE

V rámci komplexnej ponuky služieb Vám ponúkame úpravu obočia a rias. Súčasťou našej starostlivosti o Vašu tvár je aj ucelená ponuka depilácií filmovým a teplým voskom.

Cenník +

 

OBOČIE & RIASY & DEPILÁCIE