loader
0903 264 901

Starostlivosť o telo

Aby sme boli v súlade, zdraví a celkovej pohode, treba sa starať o seba ako o celok a dopriať svojej pokožke, celému telu a mysli to najlepšie. Preto u nás v Bashi ponúkame komplexné ošetrenia pre Váš dokonalý relax a uvoľnenie celého tela...  

CELOTELOVÉ MASÁŽE

Telové masáže sú uvoľňujúce nielen pre svalstvo, kĺby, šlachy a spazmy, ale blahodárne pôsobia aj na našu pokožku a myseľ. Príjemné, relaxačné a aromaterapeutické dotyky s liečebnými a energetickými účinkami sú dnes vyhľadávané dámami aj pánmi. Doprajte si svoj čas pri masáži u nás v Bashi, ktorá Vás oslobodí od bežného dňa a navodí pocit ľahkosti. U nás si môžete oddýchnuť a vychutnať chvíľu, ktorá Vám zregeneruje celé telo a odpúta Vašu zmysly..

Cenník +

CELOTELOVÉ MASÁŽE

Dr. DERM Prístrojové anticelulitídne ošetrenie Vacuflex

Kŕčové žily, sedavý spôsob života a stres zapríčiňujú najmä nám ženám zdravotné problémy a nepeknú pokožku. Účinná a pravidelná starostlivosť o telo nám navráti rovnováhu a správnu funkciu lymfatického systému, navodí pocit ľahkých nôh a zredukuje nahromadené a stvrdnuté tukové hrčky. Prístroj VACUFLEX vyvinutý podľa výskumov v oblasti fyziológie a na základe lekárských skúseností spĺňa najvyššiu úroveň lekárskej techniky. Prístroj VACUFLEX a jeho účinky pre vašu pokožku:

  • eliminuje, odbúrava a mobilizuje nahromadené tuky
  • prekrvuje a masíruje krvné riečiste, uvoľňuje svalové napätie
  • zabezpečuje správnu funkciu lymfatického systému
  • okysličuje kolagénové a elastínové bunky
  • vyhľadzuje a spevňuje pokožku
  • formuje postavu
  • odvodňuje
  • pomáha pri vylučovaní nahromadených toxínov
  • pomáha pri chudnutí

VACUFLEX je to pravé riešenie pre Vašu krásnu pokožku a zdravé telo!

Cenník +

Dr. DERM Prístrojové anticelulitídne ošetrenie Vacuflex

TELOVÉ OŠETRENIA JOLI BODY I.E.

JOLI BODY je nový program starostlivosti o telo na mieru od INSTITUT ESTHEDERM! Poznáme riešenie každej Vašej starosti súvisiacej s krásnou a zdravou pokožkou. Starostlivosť INSTITUT ESTHEDERM Vás každý deň rozmazná a hlavne naplní vaše potreby pre hladšiu, pevnejšiu, rozžiarenejšiu pokožku a ladné kontúry v každom veku. Vyskúšajte 3 revolučne na mieru šité nové ošetrenia pre Vaše krásne a zdravé telo.

Cenník +

TELOVÉ OŠETRENIA JOLI BODY I.E.

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ O TELO S INSTITUT ESTHEDERM!

Pre viditeľné krajšiu a zdravšiu pokožku je potrebná každodenná domáca starostlivosť.INSTITUT ESTHEDERM vie, čo naša pokožka každý deň potrebuje a starostlivosť o ňu je založená na obnove a prevýchove a jej správnej funkcii. Ak raz vyskúšate INSTITUT ESTHEDERM, už nebudete chcieť nič iné…

” Miluj svoje telo, je to to najúžasnejšie, čo môžeš vlastniť”

Cenník +

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ O TELO S INSTITUT ESTHEDERM!