loader
0903 264 901

Starostlivosť o nohy

Staré čínske príslovie vraví: „Ukáž svoje nohy a ja Ti poviem koľko máš rokov.“ A my vieme, koľko je v tom pravdy... Pravidelným ošetrovaním nôh u nás v Bashi Vám pomôžeme k zdravšiemu chrbátu, lepšiemu držaniu tela a krásnym, zdravým nohám, ktoré sa už nebudete hanbiť ukázať vášmu okoliu.

ORLY Pedikúra & základné ošetrenie nôh

Jeff Pink prišiel s myšlienkou ako zdokonaliť prírodnú starostlivosť o nechty a tak vznikla jeho značka ORLY. Je zakladateľom a priekopníkom francúzkej manikúry a ponúka vám kvalitnú značku a starostlivosť od roku 1975. ORLY má v ponuke viac ako 300 odtieňov lakov bez použitia toluénov, DBP a formaldehydov a komplexnú starostlivosť pre zdravé nechty, pokožku rúk a nôh. Táto celosvetovo uznávana značka neustále inovuje prípravky pre vašu spokojnosť, relax a zdravie.

PONUKA OŠETRENÍ

ORLY Pedikúra & základné ošetrenie nôh

BERNARD CASSIÉRE & EXKLUZÍVNE OŠETRENIE NÔH

Bernard Cassiére je francúzka značka, ktorá sa pýši rešpektovaním tradícií, stálou inováciou, originalitou a prírodnými ingredienciami z celého sveta.

Atmosféru exotických diaľok Vám ponúkame vo vyšších radách ošetrenia nôh a preto Vás pozývame do čarovného sveta, v ktorom prevládajú lahodné ingrediencie ako kakao, med, vanilka, citrón, čučoriedky…

PONUKA OŠETRENÍ

BERNARD CASSIÉRE & EXKLUZÍVNE OŠETRENIE NÔH

GelFX by ORLY & GELLAK OŠETRENIE

ORLY ako LÍDER v starostlivosti o prirodzené nechty vyvinul systém gelových lakov pre dokonalú a trvácnu pedikúru, plných vitamínov pod názvom GelFX by ORLY. Vitamíny A, E a provitamín B5 posilňujú, chránia a vyživujú Vaše nechty na nohách a to všetko po dobu viac ako štyri týždne.

PONUKA OŠETRENÍ

GelFX by ORLY & GELLAK OŠETRENIE

MEDICÍNSKE OŠETRENIE NECHTOV

Poškodené, strhnuté a polámané nechty veľmi znepríjemňujú život. Korekciou antimykotickým gelom a celou úpravou Vášho poškodeného nechtu Vám zabezpečíme pohodlné chodenie a opäť sa tak môžete tešiť z pekných nôh. Aj pri zarastaní nechtov Vám vieme vyriešiť a vyliečit Váš problém tamponádou alebo šponovaním a už po 1. aplikácii pocítite úľavu od bolesti a Vaše nechty začnú pomaly a bez bolesti prirodzene vyrastať.

PONUKA OŠETRENÍ

MEDICÍNSKE OŠETRENIE NECHTOV