loader
0903 264 901

Best of

Doprajte svojej pleti a telu energiu!
Horúce novinky v Bashi

NEW CELLULAR WATER RANGE

Inovácia kultovej bunkovej vody a všetkých produktov z rady CELLULAR WATER CARE! Bunková voda a jej nové produkty starostlivosti o pokožku podporujú funkcie, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie mladistvej pleti. Zabezpečujú dynamickú hydratáciu podporovaním prenosu a zadržiavaním vody v pokožke. Svojou antiooxidačnou ochranou neutralizujú účinky voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za starnutie a zároveň poskytujú ochranu proti vonkajším agresorom. Vyskúšajte NOVINKU Cellular Water Fondant Moisturizing Cream alebo Gel a nezabudnite na bunkovú vodu v hmle!

NEW CELLULAR WATER RANGE

METALLIC MEETS MATT

Vyskúšajte novú trendovú jesennú kolekciu dekoratívnej kozmetiky ALCINA! Nájdete v nej elegantné matné aj žiarivo metalické produkty pre skutočne oslnivý každodenný look. Ak ste ešte neobjavili kúzlo metalických rúžov je načase tak urobiť. Sú nie len výrazné ale pery aj krásne zväčšia a rozžiaria.

METALLIC MEETS MATT

Telové ošetrenie BODY ESSENTIAL z rady JOLI BODY

Krásne, teplé a slnečné leto a hneď nato náhle zmeny teploty dajú zabrať nášmu telu aj pokožke. Doprajte svojmu telu obnovu pokožky a svojej mysli relax pri relaxačnom ošetrení pre zjemnenie pokožky. Jemný gelový peeling s meniacou sa štruktúrou a jemné hladivé pohyby Vám zaručia hladkú, jemnú a sametovú pokožku. Zabezpečte si CELLULAR WATER BODY SCRUB aj na doma a každý deň budete mať doma svoj malý wellness :)

Telové ošetrenie BODY ESSENTIAL z rady JOLI BODY

PROFESIONÁLNA DEKORATÍVNA KOZMETIKA MAKE-UP STUDIO S 30% ZĽAVOU

MAKE-UP STUDIO je profesionálna holandská dekoratívna kozmetika, s ktorou pracujú vizážisti, ale aj každá z Vás si v nej nájde to svoje ,,must have”.  Využite 40% zľavu na všetky produkty len do vypredania zásob

  • make-upy
  • púdre
  • tiene
  • špirály
  • lesky, rúže

No proste všetko, čo potrebujete:)

PROFESIONÁLNA DEKORATÍVNA KOZMETIKA MAKE-UP STUDIO S 30% ZĽAVOU

OŠETRENIE PLETI ESTHEWHITE PRE ROZŽIARENIE POKOŽKY A PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

Jeseň je to najlepšie obdobie kedy môžete bezpečne začať s odstraňovaním pigmentových škvŕn. Esthewhite ošetrenie Vašu pleť krásne zjednotí a ak aj nemáte pigmentové škvrny je vhodné na rozžiarenia pleti v každom veku.

 

 

OŠETRENIE PLETI ESTHEWHITE PRE ROZŽIARENIE POKOŽKY A PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM