loader
0903 264 901

Best of

Zima s BASHI! Ako sa o seba postarať v zimnom období a dopriať si správnu dávku starostlivosti a relaxu.
Horúce novinky v Bashi

Hľadáme posilu do tímu :)

Drahí priatelia, v našom salóne máme voľné pracovné miesta a hľadáme ľudí k nám do tímu. Ak viete o niekom, alebo Vy sama/sám ponúkate služby kaderníčky/ka, kozmetičky alebo manikérky, môžete byť aj vy súčasťou nášho Bashi studia!

Náš salón je kompletne zariadený, vybavený všetkým, čo potrebujete k svojej profesii. Bashi studio funguje už viac ako 13 rokov a do svojho tímu hľadáme nových, šikovných, zručných a spoľahlivých kolegov.

Nevahájte a pokojne reagujte do správy, prípadne na telefónne číslo 0903 264 901 a všetky dôležité informácie a detaily sa dozviete na osobnom stretnutí.

Tešíme sa na Vás, Vaše Bashi studio

Hľadáme posilu do tímu :)

It's Never Too Late

Nová rada pre pleť bez vrások je priamo nabitá účinnými látkami, ktoré Vám zaistia vitálny a mladistvejší vzhľad pleti. Matrixyl kolagén aktivuje prirodzený regeneračný proces pokožky a vyhladzuje vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky, koenzym Q10 obnovuje pokožku a vitamín E zabraňuje ďalším vráskam a pokožku hydratuje. Zastavte sa u nás aj Vy pre svoje produkty!

It's Never Too Late

OXYPEELING - ZIMNÁ OBNOVA PLETI

Vedeli ste, že zima je najlepšie obdobie na obnovu pleti? Ošetrenie OXYPEELING od INSTITUT ESTHEDERM odstráni z Vašej pleti odumreté bunky, dodá jej kyslík, reštartuje a spevní. Vrásky a pigmentové škvrny budú minimalizované a póry viditeľne zmenšené. Kombinácia peelingového gelu a oxyterapie Vašu pleť ošetrí, vyhladí a dodá jej svieži vzhľad. Ošetrenie je vhodné pre pleť s hlbokými vráskami, pigmentovými škvrnami ale odporúčame aj ako ošetrenie na obnovu pleti. Využite zvýhodnený balík štyroch ošetrení za 200eur a doprajte svojej pleti obnovu pre krásny vzhľad.

OXYPEELING - ZIMNÁ OBNOVA PLETI

ZIMNÉ TELOVÉ OŠETRENIE S MASÁŽNOU SVIEČKOU

Zimné počasie a teploty sú tu a ak máte chuť trochu sa zohriať a dodať svojmu telu energiu, vyskúšajte masáž so sviečkou s vôňou podľa výberu a zaručujeme Vám, že ošetrenie Vás zohreje a odchádzať budete ešte aj zrelaxovaný. A čo takto si sviečku kúpiť aj domov a mať doma svoj vlastný wellness?

ZIMNÉ TELOVÉ OŠETRENIE S MASÁŽNOU SVIEČKOU