loader
0903 264 901

Best of

Teplo, leto, slniečko a pohoda...užite si leto s BASHI naplno!
Horúce novinky v Bashi

ALCINA PASTELL SPRAY

Rozmýšľate ako oživiť svoje vlasy cez leto ale zároveň ich nechcete zaťažovať zbytočným farbením? Vyskúšajte farebné spreje ALCINA PASTELL SPRAY v rôznych krásnych farebných odtieňoch. Bezoplachové spreje Vám umožnia okamžitú zmenu farby a svojim zložením vlasy dokonca hydratujú aj vyživujú!

ALCINA PASTELL SPRAY

LETNÝ OPAĽOVACÍ DARČEK S INSTITUT ESTHEDERM!

Spolu s INSTITUT ESTHEDERM Vám prinášame na leto akciu s darčekom! Pri kúpe troch akýchkoľvek produktov na opaľovanie z INSTITUT ESTHEDERM dostanete Bronz Impulse ako darček a môžete sa tak tešiť na krásne a zdravé opálenie.

Bronz Impulse štartuje v pokožke tvorbu hnedého farbiva a naučí ju tak správne adaptovať sa na slniečko.

 

INSTITUT ESTHEDERM je tá najlepšia voľba pre bezpečné a krásne opálenie!

 

LETNÝ OPAĽOVACÍ DARČEK S INSTITUT ESTHEDERM!

ANTICELULITÍDNE OŠETRENIE VACUFLEX - TOP KÚRA NA LETO!

Dámy, chceli by ste mať v lete krásne a hladké nôžky a spraviť pri tom aj niečo pre svoje zdravie? Trápia Vás kŕčové žily, sedavý spôsob života a častokrát pocit ťažkých nôh? Účinná a pravidelná starostlivosť o Vaše telo Vám navráti rovnováhu a zabezpečí správnu funkciu lymfatického systému, ktorý má veľkú úlohu práve pri vytváraní kŕčových žíl, stvrdnutých tukových hrčiek a našej neobľúbenej celulitídy.

Prístroj VACUFLEX eliminuje a odbúrava nahromadené tuky, prekrvuje a masíruje krvné riečište, okysličuje kolagénové a elastínové vlákna, vyhladzuje a spevňuje pokožku.

Príďte si k nám do BASHI po krásne a zdravé nôžky. V lete Vám  ponúkame ošetrenie VACUFLEX vo výhodnom balíku 10+1 GRÁTIS a k tomu EŠTE dostanete Morpho Fitness sérum proti celulitíde ako darček!

ANTICELULITÍDNE OŠETRENIE VACUFLEX - TOP KÚRA NA LETO!

PROFESIONÁLNA DEKORATÍVNA KOZMETIKA MAKE-UP STUDIO S 30% ZĽAVOU

MAKE-UP STUDIO je profesionálna holandská dekoratívna kozmetika, s ktorou pracujú vizážisti, ale aj každá z Vás si v nej nájde to svoje ,,must have”.  Využite 30% zľavu na všetky produkty len do vypredania zásob

  • make-upy
  • púdre
  • tiene
  • špirály
  • lesky, rúže

No proste všetko, čo potrebujete:)

PROFESIONÁLNA DEKORATÍVNA KOZMETIKA MAKE-UP STUDIO S 30% ZĽAVOU

ICE ICE, BABY!

LETO S ALCINOU BUDE ĽADOVÉ!

SKIN ICE MASKA je sorbetová maska s chladivým efektom a grapfruitovou vôňou pre dokonalé schladenie a hydratáciu. Vyskúšajte Express ošetrenie s touto maskou alebo si masku kúpte na doma a doprajte svojej pokožke hydratáciu a upokojenie po opaľovaní.

 

ICE ICE, BABY!